Meditace a energetické čištění na téma vztahy

Meditace a energetické čištění na téma Vztahy

Věda už dokázala, že se navzájem ovlivňujeme tak obrovským způsobem, že nás dlouhodobé partnerství může buď vynést do výšin anebo nás zašlapat do země. Jaký vztah zvolíš ty? Ten, který tvoji duši vyživuje nebo který tě potáhne ke dnu? Stejně jako věty: bez tebe nemůžu žít, bez tebe nejsem nic… I drsně vyslovená kritika je pro vztah méně ničivá než tiché výčitky a odsuzování.

Pojďme si zvědomit své jednaní ve vztazích nejen v partnerství…

Má-li být člověk schopen milovat někoho jiného, musí se nejdříve naučit milovat sám sebe. Lásku, kterou jsme schopni dávat druhým, je pouze láskou, kterou jsme schopni dávat sami sobě.

Víš kam se svým životem míříš? A kdo tě na něm bude doprovázet?

Duše vztahu nevzniká pouze mezi partnery a milenci, ale v každém vztahu, který trvá a je aktivně udržován a naplňován. Jaké vztahy chceš udržovat? A chceš se podobat lidem, se kterými trávíš nejvíce času?

Aneb cesta vede vždy k nám… Abychom byli ve vztazích šťastní a naplnění musíme být nejdříve naplnění a šťastní sami v sobě.

Pojďme skrze meditaci a energetické čištění uvolnit všechny staré vzorce a přesvědčení o tom, že si lásku nezasloužíme, pustit strachy a především odpustit sobě.

 

Cena: 700 kč

S sebou: pohodlné oblečení (při meditaci se obvykle leží na zemi)

 

 

Registrace

Online lekce

Připravuji

 

 

Přihlášení na lekce provádějte zde: https://volaniduse.com/objednavky/

Dům jógy Vinohrady

KAŽDÉ ÚTERÝ

16:00 Hot jóga jemná

17:10 Hot jóga dynamická

KAŽDÝ PÁTEK

7:20 Jemná jóga
8:40 Vinyasa jóga

White Sage Therapy

KAŽDÝ ČTVRTEK

19:00 Jin jóga

 

KAŽDOU NEDĚLI

18:00 Harmonizační jóga a vedené meditace